fbpx
O nas

O nas

Omega Wat specjalizuje się na rynku energii odnawialnej w budowaniu instalacji fotowoltaicznych dla naszych klientów. Oferowane przez nas usługi polegają na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o każdy szczegół, ponieważ jesteśmy firmą dla której priorytetem jest pełne zadowolenie naszych klientów.

Misja

Myślą przewodnią jest zwiększanie świadomości naszej społeczności dotyczącej ekologicznego życia. Naszym klientom dajemy narzędzia dzięki którym mogą się realizować, jednocześnie czerpiąc korzyści z produkcji własnej energii.

Kierunek

Swoją ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i przedsiębiorców. Świadczymy kompleksowe usługi poczynając od bezpłatnej konsultacji, poprzez pomoc w załatwieniu formalności, montaż a następnie serwisowanie gotowej działającej instalacji. Każda instalacja jest traktowana jako osobny projekt, a każdy etap traktowany z należytą starannością.

Jakość

Oferowana przez nas jakość to wspólny mianownik każdego działania, dlatego stawiamy na :

  • profesjonalnych doradców, którzy indywidualnie dobiorą optymalne rozwiązania dla Twojej inwestycji

  • starannie wyselekcjonowany sprzęt wiodących producentów

  • instalacyjnych fachowców, ponieważ jakość to profesjonalna instalacja

  • pomoc serwisową, bo nasza jakość to Twoje zadowolenie.

Montaż i serwis

Nasi instalatorzy posiadają uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) w zakresie instalowania odnawialnych źródeł energii, świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci oraz wieloletnie doświadczenie w pracach instalatorskich.

Omega Wat gwarantuje, że wykonywane montaże systemów fotowoltaicznych przebiegają sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Ponadto dopełniamy wszystkich formalności związanych z odbiorem instalacji przez operatora systemu dystrybucyjnego (OSD).

Aby zapewnić kompleksowość naszych usług, swoim klientom oferujemy usługi serwisowe instalacji fotowoltaicznych.